OKULARY INDEKSOWE POCIENIANE

Ta grupa produktów będzie adresowana dla osób posiadających duże wady wzroku i pragnących zredukować grubość soczewek.
W optyce zmiana grubości soczewki okularowej zwana jest indeksacją wyróżniamy kilka jej rodzai w soczewce organicznej:

  • 1,6 pocienienie około 20 %
  • 1,67 pocienienie około 40 %
  • 1,74 pocienienie około 60 %

symbole te obrazują stopień pocienienia. Wybierając soczewkę pocienianą nie zapominajmy o rzeczy bardzo istotnej o obszarze pola widzenia, które nam oferuje. Pamiętajmy o fizyce im większa moc soczewki tym większe zniekształcenia w części bocznej świetnie widać to w lupie o dużym powiększeniu gdzie widzimy tylko środkiem.

W soczewkach pocienianych firmą przywiązującą szczególne znaczenie do estetyki i szerokości widzenia jest naszym zdaniem firma SEIKO.
To firma SEIKO stosuje do produkcji swoich soczewek pocienianych o nazwie SEIKO AZ materiały i technologie najwyższych lotów. Mówimy tu o soczewce podwójnie sferycznej. Produkt ten oferuje wyraźny i naturalny obraz na całej powierzchni soczewki.

Kolejnym argumentem przemawiający za wyborem SEIKO jest soczewka pocieniana o nazwie SEIKO A-ZONE.
SEIKO A – ZONE to soczewka łącząca w sobie konstrukcje asferyczną oraz jeszcze większą estetykę. Podzielona na dwie strefy: wewnętrzną strefę komfortu i zewnętrzna strefa estetyczną cechuję ja przeciętnie o jeszcze 10% cieńsza konstrukcja
niż wcześniejsze. Możemy śmiało nazwać SEIKAO A – ZONE najcieńszymi soczewkami na rynku optycznym.

STANDARDOWA SOCZEWKA

SOCZEWKA A-ZONE

Naszym zdaniem SEIKO to niekwestionowany lider soczewek pocienianych na rynku. Nie dajmy się zwieść oznacznikami 1,6 oraz 1,67 oraz 1,74 w różnych laboratoriach optycznych TO ZUPEŁNIE INNE PRODUKTY posiadające inną grubość i odwzorowanie obrazu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty wszystkich dostępnych na rynku produktów lecz SEIKO jest tylko jedno.