OKULARY PRZECIWSŁONECZNE

W naszych salonach oferujemy w sprzedaży wyłącznie produkty sprawdzone posiadające atest, gwarantujące odpowiednia ochronę przed zgubnymi skutkami promieniowania słonecznego. Soczewki instalowane w okularach posiadają wszystkie wymagane filtry oraz polaryzację.
Soczewkę spolaryzowaną można śmiało nazwać mianem najlepszej soczewki przeciwsłonecznej. Wyjątkowość jej polega na wygaszeniu odbić np.:
• odbicia deski rozdzielczej w szybie samochodowej
• redukcji falowania rozpalonej jezdni,
• odbicia światła słonecznego od mokrej jezdni
• redukcja migotu światła na fali
Soczewki spolaryzowane świetnie sprawdzają się zasadniczo w każdych warunkach dedykowane dla kierowców, sportowców ludzi aktywnie wypoczywających.

Obraz widziany bez okularów polaryzacyjnych

Zobacz obraz widziany przez nasze okulary polaryzacyjne. Obraz wyraźny, nasycony i bez odblasków.

Dostępne również z twoją wadą wzroku.

Pamiętajmy prawdziwe okulary przeciwsłoneczne kupicie Państwo jedynie w dobrych salonach optycznych.

Bazar, stacja benzynowa, targowiska itp. to nie miejsca gdzie kupujemy okulary.

OKULARY PRZECIWSŁONECZNE DLA SŁABO WIDZĄCYCH

W naszych salonach optycznych prowadzimy dobór i sprzedaż oraz wykonanie okularów przeciwsłonecznych korekcyjnych. Oznacza to, że do większości okularów przeciwsłonecznych oraz do wszystkich opraw korekcyjnych możemy Państwu wstawić soczewki zabarwione z filtrami i polaryzacją o Państwa mocy.
Możecie Państwo wybrać również okular sportowy pamiętać jednak należy, że będzie to wymagało instalacji soczewek o specjalnej krzywiźnie co przy niektórych wadach może nie wyglądać estetycznie. Niczym Państwo nie musicie się martwić zawsze będziemy służyć Państwu fachową radą.