Salon optyczny – Szczekociny

Plac Kościuszki 2

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu optycznego w Szczekocinach.

Świadczymy usługi w zakresie optyki, ortoptyki oraz optometrii już nigdzie nie musicie Państwo jeździć zapewniamy profesjonalną obsługę optyczną oraz serwis. Tu nie tylko można kupić okulary ale również je naprawić. Funkcjonujemy dla Państwa już od lat. Zdobyte doświadczenia oraz wiedza pozawalają nam zaoferować Państwu wyłącznie sprawdzone marki oraz usługi na najwyższym poziomie. Wykonywane przez nas okulary to wynik naszej samodzielnej rzemieślniczej pracy. Dysponujemy dużym wyborem oprawek okularowych oraz oferujemy soczewki okularowe firmy SEIKO.

Dlaczego warto dbać o wzrok? – porady uzyskasz u okulisty

Tym, co od zawsze wyróżnia nasze salony optyczne, jest dbałość o szczegóły i indywidualne traktowanie każdego z klientów. Doskonale wiemy, jak ważnym organem są oczy, dlatego staramy się dołożyć wszelkich starań, aby każda odwiedzająca nasz salon osoba wychodziła z niego w pełni usatysfakcjonowana. Jedną z tradycji naszej firmy jest samodzielne wykonywanie oprawek do okularów. Zajmujemy się tym już od początku funkcjonowania naszych salonów. Przygotowywane są przez utalentowanych rzemieślników, którzy z największą dokładnością składają wszystkie elementy i tworzą niesamowicie wygodna oprawki.

W salonie optycznym w Szczekocinach zakupisz okulary znanych marek.

Jakość produktów i obsługa w naszych salonach została również doceniona rzez marki światowego formatu. Z tego powodu jesteśmy autoryzowanymi sprzedawcami popularnych producentów okularów. Klienci mogą w naszych salonach wybrać i zakupić okulary od m.in. Versace, Emporio Armani, Prada, DG, Oakley, i Vogue. Każdego roku staramy się dodawać do swojej oferty kolejne okulary oraz nawiązywać współpracę z nowymi znanymi markami. Perfekcyjny dobór okularów korekcyjnych to jeden z głównych warunków, który musi być spełniony, aby wiele osób nie zaniedbywało dbania o swój wzrok i stosowania się do zaleceń lekarza. Oferujmy również atestowane okulary przeciwsłoneczne. Powinno się je kupować tylko w profesjonalnych salonach, takich jak salon optyczny w Szczekocinach, ponieważ tylko wtedy mamy pewność, że zapewniają odpowiednią ochronę przed promieniami słońca i, że są bezpieczne dla oczu.

Badania Wzroku

W naszym salonie w Szczekocinach dwa razy w tygodniu można zbadać wzrok. Rejestracji na wizytę u specjalisty można dokonać osobiście lub pod nr tel. 692 408 035

Salon czynny jest w godzinach od poniedziałku do piątku od 8:00-18:00, natomiast w soboty 9:00-13:00.

Zatrudniamy wspaniałego optometrystę, oraz doskonałą ortoptystkę z wieloletnim doświadczeniem w diagnostyce dzieci.

Dla osób, które z różnych względów nie mogą chodzić w okularach nasi specjaliści dobierają i aplikują soczewki kontaktowe. Serdecznie zapraszamy.

Sprawdź nasze salony w innych miastach:

Jaworzno

Krzeszowice

Pilica

Trzebinia

Zawiercie