Witamy Wszystkich Państwa. W tym wpisie pragniemy przedstawić Państwu ofertę sieci salonów optycznych. Chcielibyśmy także zachęcić Państwa do korzystania z naszych usług. Zapraszamy do zapoznania się z walorami i cechami naszej aktywności na rynku.

 

Nasza historia

Salony optyczne Victoria istnieją na rynku od 1999 r. Jesteśmy więc doświadczeni w naszej branży. Od lat mamy wpływ na produkcję okularów, dbamy o to, by nasi klienci byli zadowoleni ze swoich nowych okularów. Czuli się w nich komfortowo. Nie jesteśmy tylko zwykłymi ich sprzedawcami. Opieramy się przede wszystkim na samodzielnej produkcji szkieł optycznych. W tym celu zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Okulary są tworzone z najlepiej dobranych materiałów, które są przyjazne nawet dla alergików. Dbamy o wysoką jakość, by każdy klient był zadowolony. Nasze doświadczenie pokazało nam na co zwracać uwagę by pozyskać nowych klientów. Nasze zakłady optyczne Victoria to jedna z nielicznych w Polsce firm, która bierze udział w całym procesie.

Posiadamy odpowiednią szlifiernię, która spełnia wszystkie wymogi. Każdy zakład optyczny posiada gabinet okulistyczny. Klient może dobrać okulary i soczewki, które będą pasować do jego twarzy. W salonach są do dyspozycji nowoczesne przyrządy okulistyczne. Można zbadać swój wzrok. Optycy i optometryści służą zawsze pomocą i radą. Posiadają odpowiednie szkolenia w nawiązywaniu kontaktu z klientami. Mają wysokie wykształcenie służące do pracy w tej branży. Zawsze stawiają najlepszą diagnozę. Gabinety są urządzone w nowoczesnym stylu. Wszystkie sprzęty nawiązują do ery technologii i cyfryzacji. Dbamy w nich także o małych klientów. Są one przyjazne dzieciom. Urządzenia są skonstruowane z myślą o nich. Badane dziecko nie boi się poddać badaniu, ponieważ mają one odpowiednią strukturę, która jest mila dla oka dziecka. Są to unikalne przyrządy do przesiewowej diagnostyki. Są one bezdotykowe i przede wszystkim bezbolesne. Nie wywołują żadnego uszczerbku na zdrowiu.

Nasi pracownicy cały czas uczestniczą w szkoleniach i praktykach. Zapoznają się z nowymi technologiami i udoskonalają swoją wiedzę i przede wszystkim praktyczne umiejętności. W ten sposób chcemy, aby zawsze klienci opuszczali nas salon w dobrym humorze. Chcemy rozwikłać wszelkie Państwa wątpliwości.

W naszych placówkach można realizować zamówienia na podstawie recepty na Narodowy Fundusz Zdrowia. Oferujemy różne zniżki, które zależą przede wszystkim od wieku danej osoby oraz od wady wzroku, czyli od mocy szkieł. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby z naszych usług skorzystały wszystkie osoby mające taką potrzebę.

Szczegółowe informacje można uzyskać od pracowników Małopolskiego i Śląskiego Narodowego Funduszu Zdrowia.

Nasze codzienne zadania

Najważniejsze w tym wszystkim jest solidne wykonywanie powierzonych nam czynności, które zależą od naszej precyzji. Chętnie wspieramy różne akcje charytatywne. Współpracujemy z  fundacją ONE SIGHT. Pomagamy osobom słabowidzącym, w tym krótkowidzom i dalekowidzom, a także osobom mającym inne wady, które przeszkadzają im w funkcjonowaniu w ich normalnym życiu.

Jesteśmy szczególnie odpowiedzialni za sprzedaż soczewek firmy SEIKO. Odpowiedni ich numer można dobrać po wizycie u okulisty, którzy pracują w naszych gabinetach okulistycznych. Wskaże on nam, czy nasze oczy nadają się na noszenie soczewek oraz czy to nie będzie dla nas utrudnieniem i nie pogorszy naszego widzenia. Soczewki tak jak i nasze okulary są wyprodukowane z przebadanych dermatologicznie materiałów. Przed trafieniem do rąk klienta są one starannie sprawdzane, czy nie widać na nich mechanicznych uszkodzeń. W naszym zakładzie istnieje także możliwość dobrania odpowiedniego płynu do soczewek, odpowiedniej jego ilości.

Posiadamy również autoryzacje na sprzedaż okularów i futerałów na okulary koncesjonowanych marek, takich jak: EMPORIO ARMANI, DG, PRADA, VOGUE, RAY BAN, VERSACE czy OAKLEY.

Nasza oferta

Oferujemy przede wszystkim okulary progresywne. W promocji są także okulary przeciwsłoneczne z odpowiednim filtrem UV i okulary indeksowe pocieniane. Wybór okularów zależy od upodobań klientów i ich potrzeb.

Posiadamy wyspecjalizowany i sprawdzony rodzaj okularów przeciwsłonecznych dla kierowców. Soczewki polaryzacyjne chronią nasze oczy przed rozgrzanym asfaltem. Przyzwyczajają oczy do migającej i działającej drażniąco na oczy fali ostrego, słonecznego światła. Chronią oczy przed blaskiem mokrej nawierzchni oraz przed działaniami niepożądanymi ze strony środowiska naturalnego. Chronią je przed działaniami mechanicznymi.

Salon oferuje szeroką gamę oprawek do szkieł optycznych. Można wybierać odpowiednie dla siebie wzory i kolory. Oprawki wykonuje się na życzenie klienta. Wtedy można wybrać odpowiednią wielkość i szerokość oprawek. Jednak w naszych pracowniach są również wykonane gotowe wzory. Można sobie je dobrać od razu bez przeglądania katalogu i czekania na zrealizowanie zamówienia. Oprawki można dobrać według swoich preferencji oraz kształtu twarzy.

Wszystkie soczewkiokulary i ich oprawki posiadają atest. W ofercie okularów słonecznych można liczyć na najwyższej klasy filtry słoneczne.

Okulary są dostępne przede wszystkim dla osób mających duże wady wzroku. Można zredukować grubość soczewek. Dla takich klientów  rekomendujemy okulary indeksowe pocieniane z oferty lidera rynku – firmy SEIKO. Sprawiają one, że nasze oko jest estetyczne. Soczewki mogą być cieńsze nawet o 10%.

Okulary progresywne są polecane dla osób posiadających odrębną korekcję do dali oraz do bliży. Staramy się przy ich doborze wybrać najlepszą kolekcję, odpowiednią soczewkę i fachowo umieścić ją na oprawce. Okulary progresywne mogą mieć różne ograniczenia: ograniczone pole widzenia, brak możliwości czytania w łóżku czy konieczność spuszczania głowy i patrzenie górna częścią soczewki pod nogi celem uniknięcia upadku. Jeżeli zauważą Państwo jakieś niedogodności na pewno pomożemy w ich rozwikłaniu.

Promocje

Oferujemy szeroką gamę promocji. Dla każdego klienta staramy dobrać się odpowiednią dla klienta zniżkę. O każdej porze roku można spotkać się z rabatem na wszystkie szkła kontaktowe.

Nasze salony optyczne

Oferujemy swoją pomoc w wielu placówkach. Przed każdą wizyta należy się zarejestrować. Można nas znaleźć w JAWORZNIE na ul. Sienkiewicza 15. Numer telefonu jest następujący: 32-752-00-25. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godz. 9:30-17:30, a w sobotę 9.30 -13.00. Rejestracja jest wskazana pod numerem telefonu: 32-752-00-25.

Następną placówką jest również JAWORZNO. Ulica Grunwaldzka 74. Numer telefonu jest następujący: 604-605-682. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godz. 9:30-17:30, a w sobotę 9.30 -13.00. Rejestracja jest wskazana pod numerem telefonu: 604-605-682.

Nasz zakład mieści się w TRZEBINIE na ul Rynek 4. Numer telefonu: 32-753-37-30. Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku    od godz.9.30 -17.30, a w sobotę od 9:30-13:00. Rejestracja telefoniczna: 32-753-37-30.

Następnym salonem jest placówka w KRZESZOWICACH. Ulica Daszyńskiego 2. Numer telefonu: 792-608-139. Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku od godz.9.30 -17.30, a w sobotę od 9:30-13:30. Rejestracja telefoniczna: 792-608-139.

Kolejna placówka to PILICA. Plac Mickiewicza 46. Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku od godz.9.00 -17.00, a w sobotę od 9:00-13:00. Rejestracja telefoniczna: 32-725-39-31.

Kolejnym salonem jest ZAWIERCIE. Ulica Sądowa 8. Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku od godz.9.00 -17.00, a w sobotę od 9:00-13:00. Rejestracja telefoniczna: 32-672-15-55.

Następnym jest zakład w ZAWIERCIU. Ulica Towarowa 22. Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku od godz. 8:00-16:00.

Ostatnią placówką są SZCZEKOCINY. Plac Kościuszki 2. Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku od godz. 9:00-17:00, a w sobotę od godz.9:00 -13:00. Rejestracja telefoniczna: +48-692-408-035.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt w najbliższej placówce salonu optycznego. Zachęcamy także do zapoznania się z naszym blogiem oraz do podzielenia się Państwa opiniami.