Emporio Armani

Emporio Armani to swobodna interpretacja klasycznego stylu Giorgio Armani. W kolekcji tej marki znajdziemy modele bardzie codzienne, inspirowane najnowszymi modowymi trendami. Jest to linia skierowana do młodszego konsumenta. Modele okularów wyróżniają się grą żywych kolorów, matowymi wykończeniami i wygodnymi kształtami. Kolekcja okularów Emporio Armani Eyewear idealnie wpisuje się w koncepcję nienagannego, ale pełnego świeżości, młodzieżowego stylu marki. Okulary z tej kolekcji są zarazem współczesne i wyszukane dzięki drobiazgowo zaprojektowanym gumowym detalom i niezwykłemu wykończeniu. Poza subtelniejszymi odcieniami w szerokiej palecie kolorów znalazły się również żywe pastelowe barwy, a także odcienie metalu z idealnie dobranymi lustrzanymi soczewkami.

Zarówno marka Giorgio Armani, jak i jej młodszy “brat” Emporio Armani to kolekcje skierowane przede wszystkim dla mężczyzn. Założyciel marki jest mistrzem męskiego stylu i od wielu lat uchodzi za dyktatora mody w tej dziedzinie. Nieprzypadko w kolekcjach ważnym elementem kolekcji ubrań są okrycia wierzchnie.

Emporio Armani stawia na krótkie płaszcze w sportowym stylu. Uwagę zwracają również propozycje skórzanych płaszczy sięgających do połowy uda, przypominających nieco te oficerskie. Większość została skrojona w ten sposób, iż uwydatniają atuty męskiej sylwetki, przede wszystkim szerokie ramiona. W kolekcjach nie brakuje także klasycznych marynarek, ale jednym ze znaków rozpoznawczych marki jest łączenie jej z .. krótkimi spodenkami. Kolekcje okularów zaskakują kolorystycznymi połączeniami. Nie zapominajmy także o najważniejszym symbolu marki – charakterystycznym orle, którego głowa zawsze zwrócona jest w prawo – w przyszłość

Sprawdź naszą

Ofertę

Sprawdź nasze

Salony