Okulary progresywne

Na koniec 2020 roku firma SEIKO wprowadziła do swojej oferty innowacyjną soczewkę progresywną o nazwie BRILLIANCE. Produkt ten zawiera wszystkie najnowocześniejsze technologie jest w pełni indywidualny projektowany w oparciu o wszystkie parametry korekcji okularowej, rozstawu źrenic, kompletne wymiary i parametry oprawy. Na projektowanie i wykonanie ma też wpływ zbadanie charakteru pracy, sposobu życia, czynności najczęściej wykonywanych. Wszystko to ma służyć zaoferowaniu najszerszego pola widzenia oraz najlepszego i najbardziej płynnego przejścia od odległości dalekich przez odległości pośrednie do bliży. Produkt ten jest przełomem technologicznym w produkcji soczewek progresywnych.

Co powinniśmy wiedzieć o soczewce progresywnej

Soczewki progresywne to jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie soczewek w optyce okularowej. Produkt ten adresowany jest dla osób posiadających odrębną korekcję do dali i do bliży.

Gwarantujący dobre widzenie na każdą odległość, zapewniając wygodę i doskonałą estetykę.

Wybierając soczewkę progresywną musimy jednak wiedzieć, że komfort jej użytkowany warunkują 3 rzeczy:

  • właściwie dobrana korekcja przez specjalistę
  • odpowiedni rodzaj soczewki
  • właściwe jej wstawienie

Jeśli te czynniki zostaną zachowane możemy mieć pewność, że będziemy zadowoleni. Wygoda i komfort uzależniona jest od szerokości pola widzenia. Oczywiście szerokość pola widzenia będzie miała odzwierciedlenie konstrukcji i jakości soczewki progresywnej a tym samym i w firmie je produkującej.

Powinniśmy wiedzieć, że soczewki progresywne firmy SEIKO posiadają gwarancję adaptacji. Czyli można je sprawdzić i przetestować, a w przypadku braku zadowolenia po 30 dniach wymienić na dwie pary okularów. Serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zakupu soczewek progresywnych jeśli skorzystacie Państwo z naszych wskazówek a cena nie będzie kluczowym argumentem przy wyborze będziecie państwo zadowoleni.

Serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zakupu soczewek progresywnych. Jeśli skorzystacie Państwo z naszych wskazówek oraz wybierzecie produkty SEIKO satysfakcja będzie gwarantowana.

Sprawdź nasze

Salony

Czekamy na Ciebie!

Kontakt