Salon optyczny – Jaworzno

ul.Grunwaldzka 74

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu optycznego w Jaworznie.

To w tym mieście powstał pierwszy nasz zakład, to tu wszystko się zaczęło. Oferujemy usługi w zakresie optyki, okulistyki, ortoptyki oraz optometrii. Funkcjonujemy dla Państwa już od lat. Doświadczony zespół doradców oraz sam mistrz optyki okularowej zapewni najwyższy standard świadczonych usług. Świadczymy profesjonalne usługi serwisowe, tu nie tylko można kupić ale i naprawić okulary.

Optyk w Jaworznie radzi – dlaczego warto dbać o wzrok?

Salon optyczny Victoria w Jaworznie charakteryzuje się indywidualnym podejściem do klienta oraz bardzo wysokim poziomem zadowolenia. Oferujemy zarówno samodzielnie wykonywane okulary, jak również produkty najpopularniejszych międzynarodowych marek, jak np. Versace,Ray Ban czy Prada. Samodzielnie wykonywane produkty powstają w rękach doświadczonych okulistów, którzy do każdej sztuki produktu przykładają szczególną uwagę oraz starania. Z kolei okulary okraszone logo lub etykietą światowych firm są w pełni oryginalne. Ich najwyższa jakość wykonania zapewnia zadowolenie oraz możliwość wykonania pojedynczej inwestycji na długi czas, ponieważ okulary są bardzo wytrzymałe. Optyk w  salonie optycznym w Jaworznie oferuje również profesjonalne doradztwo w kwestii doboru oprawek do okularów korekcyjnych oraz soczewek kontaktowych. Możemy od nich otrzymać informację, jaki rodzaj będzie najbardziej dostosowany do naszych potrzeb oraz, jak prawidłowo dbać o nie w trakcie i między noszeniem.

Okulista Jaworzno – dlaczego warto nosić dobrze dopasowane okulary.

Dobór ma na celu usatysfakcjonować klientów pod względem wizualnym oraz praktycznym. Nasi okuliści uwzględniają styl życia klientów i pomagają im w wyborze i ustawieniu oprawek dostosowanych do ich sytuacji. Profesjonalne okulary będą chronić oczy oraz pomagać w wykonywaniu codziennych obowiązków. Nie można bagatelizować problemu ze wzrokiem, dlatego warto już teraz umówić się na wizytę i badanie wzroku w salonie optycznym w Jaworznie. Czasem szybko podjęta decyzja o rozpoczęciu używania okularów korekcyjnych pomaga w zatrzymaniu pogłębiającej się wady wzroku.

Badania Wzroku

W naszym salonie optycznym w Jaworznie wszystkim klientom zapewniamy profesjonalne badanie wzroku.

Rejestracji na wizytę u wybranego specjalisty można dokonać osobiście lub pod nr tel. 604 605 682

https://www.high-endrolex.com/49

Salon czynny jest w godzinach od poniedziałku do piątku od 9:00-17:00 natomiast w soboty od 9:00-13:00. Zatrudniamy wspaniałego  optometrystę, oraz doskonałą ortoptystkę z wieloletnim doświadczeniem w diagnostyce dzieci.

Dla osób które z różnych względów nie mogą chodzić w okularach nasi specjaliści dobierają i aplikują soczewki kontaktowe. Serdecznie zapraszamy.

Sprawdź nasze salony w innych miastach:

Krzeszowice

Pilica

Szczekociny

Trzebinia

Zawiercie