Salon optyczny – Pilica

Plac Mickiewicza 46

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu optycznego w Pilicy.

Świadczymy usługi w zakresie optyki, ortoptyki oraz optometrii. Jesteśmy dla Państwa już od lat. Zdobyte doświadczenia oraz wiedza pozawalają nam zaoferować Państwu wyłącznie sprawdzone marki oraz usługi na najwyższym poziomie. Wykonywane przez nas okulary to wynik naszej samodzielnej rzemieślniczej pracy. Dysponujemy dużym wyborem opraw okularowych oraz oferujemy soczewki okularowe firmy SEIKO. Dysponujemy pełnym serwisem, tu nie tylko można kupić okulary ale również je naprawić. Nasz szeroka oferta sprosta wszelkim oczekiwaniom.

W naszym salonie optycznym dopasujemy dla Ciebie okulary i soczewki kontaktowe.

Dzięki sprawnemu wzrokowi możemy wykonywać praktycznie każdy rodzaj pracy, nie jesteśmy ograniczeni pod względem zdrowotnym, a nosząc specjalnie zaprojektowane dla nas okulary, jesteśmy w stanie cieszyć się sprawnym wzrokiem przez długie lata. Dodając do tego oprawki znanych marek oraz profesjonalną obsługę, nasz salon jest w stanie w ten sposób zaoferować najlepsze rozwiązania.

Okulista radzi – warto dbać o wzrok.

W oparciu o prowadzoną przez nas działalność, chcielibyśmy Państwu przedstawić kilka informacji zachęcających do regularnego dbania o wzrok, oraz dlaczego warto nosić okulary. W dzisiejszych czasach, żyjąc w pośpiechu ale i jednocześnie spędzając długie godziny na pracy przed komputerem, często zapominamy o tym, iż nasz wzrok się psuje. Ma na to wpływ wiele czynników cywilizacyjnych.

Wobec powyższego ważne jest, aby nosić dobrze dopasowane zarówno do naszej wady wzroku, jak pod względem wygody noszenia okulary. Dodatkowo, warto również raz na pewien czas kompleksowo zbadać wzrok pod kątem zwiększenia się wady wzroku, czy też wymiany samych okularów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i jednocześnie oferując profesjonalne usługi jesteśmy w stanie kompleksowo sprostać Państwa potrzebom.

Badania Wzroku

W naszym salonie optycznym w Pilicy dwa razy w tygodniu można zbadać wzrok. Rejestracji na wizytę u specjalisty można dokonać osobiście lub pod nr tel 535 790 811

Salon czynny jest w godzinach od poniedziałku do piątku od 9:00-17:00, natomiast w soboty 9:00-13:00.

Zatrudniamy wspaniałego optometrystę, oraz doskonałą ortoptystkę z wieloletnim doświadczeniem w diagnostyce dzieci.

Dla osób które z różnych względów nie mogą chodzić w okularach nasi specjaliści dobierają i aplikują soczewki kontaktowe. Serdecznie zapraszamy.

Sprawdź nasze salony w innych miastach:

Jaworzno

Krzeszowice

Szczekociny

Trzebinia

Zawiercie