Okulary indeksowe pocieniane

Ta grupa produktów będzie adresowana dla osób posiadających duże korekcje okularowe szukających soczewek okularowych cienkich i lekkich.

W optyce zmiana grubości soczewki okularowej zwana jest indeksacją wyróżniamy trzy jej rodzaje:

  • 1,6 pocienienie około 20%
  • 1,67 pocienienie około 40%
  • 1,74 pocienienie około 60%

Symbole te obrazują stopień pocienienia. Wybierając soczewkę pocienianą nie zapominajmy o rzeczy bardzo istotnej o obszarze pola widzenia, które nam oferuje. Pamiętajmy o fizyce im większa moc soczewki tym większe zniekształcenia w części bocznej świetnie widać to w lupie o dużym powiększeniu gdzie widzimy tylko środkiem.

W soczewkach indeksowych firmą przywiązującą szczególne znaczenie do estetyki i szerokości widzenia jest naszym zdaniem firma SEIKO. To firma SEIKO stosuje do produkcji swoich soczewek indeksowych o nazwie SEIKO AZ materiały i technologie najwyższych lotów. Mówimy tu o soczewce podwójnie asferycznej. Produkt ten łączy w sobie wyraźny i naturalny obraz na całej powierzchni soczewki.

Kolejnym argumentem przemawiający za wyborem SEIKO jest soczewka indeksowa o nazwie SEIKO A-ZONE. SEIKO A – ZONE to soczewka łącząca w sobie konstrukcje asferyczną oraz jeszcze większą estetykę. Podzielona na dwie strefy: wewnętrzną strefę komfortu i zewnętrzna strefa estetyczną cechuję ja przeciętnie o jeszcze 10% cieńsza konstrukcja niż wcześniejsze. Możemy śmiało nazwać SEIKO A – ZONE najcieńszymi soczewkami indeksowymi na rynku optycznym.

SEIKO to niekwestionowany lider soczewek indeksowych na rynku. Nie dajmy się zwieść oznacznikami 1,6 oraz 1,67 oraz 1,74 w różnych laboratoriach optycznych TO ZUPEŁNIE INNE PRODUKTY posiadające inną grubość i odwzorowanie obrazu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie produkty firmy SEIKO.

Standardowa soczewka

Standardowa soczewka

Soczewka A-zone

Soczewka A-zone

Sprawdź nasze

Salony

Czekamy na Ciebie!

Kontakt