Salon optyczny – Krzeszowice

ul.Daszyńskiego 2

Serdecznie zapraszamy do naszego przestronnego salonu optycznego w Krzeszowicach

To trzecia otwarta przez Optyka Victoria placówka. Oferujemy usługi w zakresie optyki, okulistyki, ortoptyki oraz optometrii. Funkcjonujemy dla Państwa już od lat. Zdobyte doświadczenia oraz wiedza pozawalają nam zadbać o klientów w należyty sposób. Wszystkie produkty charakteryzują się najwyższą jakością. Wykonywane przez nas okulary to wynik naszej samodzielnej rzemieślniczej pracy. Dysponujemy największym wyborem opraw w okolicy oraz oferujemy soczewki okularowe firmy SEIKO. Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe, tu nie tylko można kupić, ale również naprawić okulary.

Dlaczego warto nosić dobrze dopasowane okulary? – rada okulisty

Wizyta w naszym Salonie Optycznym w Krzeszowicach nie musi się ograniczać jedynie do wyboru oprawek do okularów korekcyjnych. Proponujemy również umówienie się na profesjonalne badanie wzroku, które pozwoli określić, czy klient powinien chodzić w okularach. Wszystkim zainteresowanym osobom pomagamy także w wyborze soczewek kontaktowych. To bardzo praktyczne rozwiązanie, szczególnie dla osób aktywnych fizycznie. Dużą grupę oferowanych przez nas soczewek stanowią produkty lidera na rynku, czyli firmy SEIKO. Jako autoryzowani sprzedawcy udostępniamy je w bardzo atrakcyjnych cenach. Dbanie o swoje oczy oraz wzrok jest bardzo ważne, chociaż niestety bardzo dużo osób zapomina o tym fakcie. Na badania warto wybrać się już po pierwszym doświadczeniu problemu ze wzrokiem, ponieważ szybka reakcja pozwala na zapobiegnięcie pogłębianiu się wady. Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do umówienia się na wizytę oraz przyjście do salonu optycznego w celu doboru okularów i soczewek. Nasza bogata oferta z pewnością zadowoli każdego.

Badania Wzroku

W naszym salonie optycznym w Krzeszowicach trzy razy w tygodniu można zbadać wzrok. Rejestracji na wizytę u specjalisty można dokonać osobiście lub pod nr tel 792 608 139, Salon czynny jest w godzinach od poniedziałku do piątku od 8:30-18:30 natomiast w soboty od 9:00-13:00.

Zatrudniamy wspaniałego okulistę optometrystę, oraz doskonałą ortoptystkę z wieloletnim doświadczeniem w diagnostyce dzieci.

Dla osób które z różnych względów nie mogą chodzić w okularach nasi specjaliści dobierają i aplikują soczewki kontaktowe. Serdecznie zapraszamy.

Sprawdź nasze salony w innych miastach:

Jaworzno

Pilica

Szczekociny

Trzebinia

Zawiercie