Salon optyczny – Zawiercie

ul.Sądowa 8

ul.Piłsudskiego 12

W Zawierciu prowadzimy dwa salony optyczne

1) na ulicy Sądowej 8
2) na ulicy Piłsudskiego 12

Posiadając dwie placówki w mieście możemy zaoferować Państwu jeszcze większy komfort oraz większą dostępność naszych usług.

Oferujemy usługi w zakresie optyki, ortoptyki oraz optometrii. Funkcjonujemy dla Państwa już od wielu lat. Wykwalifikowany zespół profesjonalistów zadba o zaspokojenie państwa potrzeb w należyty sposób , a szeroka oferta zaspokoi potrzeby najbardziej wymagającego klienta.

Dlaczego warto dbać o wzrok już w dzieciństwie? Dziecko u okulisty.

Do naszego salonu optycznego w Zawierciu zapraszamy zarówno dorosłych jak i dzieci. Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem w pracy z dziećmi. Posiadamy szeroki wybór oprawek okularowych dla dorosłych i najmłodszych. W ofercie salonu znajdują się trzy różnego rodzaju produkty, a mianowicie okulary progresywne, okulary indeksowe pocieniane i okulary przeciwsłoneczne. Każde z nich mają inne zastosowanie i są użyteczne w zależności od tego, z jakiego rodzaju problemami się borykamy. Przy czym do najbardziej zaawansowanych produktów w optyce należą soczewki progresywne. Są one przeznaczone dla wszystkich tych, którzy potrzebują odrębną korekcję do dali i do bliży. Z kolei te osoby, które mają naprawdę duże wady wzroku, ale nie chcą korzystać z grubych soczewek powinny zainteresować się naszą ofertą okularów indeksowych pocienianych, które charakteryzują się różnym stopniem pocieniania. W obu przypadkach naszym zdaniem niekwestionowanym liderem rynku produkcji tego rodzaju soczewek jest firma SEIKO, dlatego też, to właśnie produkty tej marki znajdują się w naszych zasobach.

Badania Wzroku

W obu lokalizacjach trzy razy w tygodniu można zbadać wzrok.

Zatrudniamy wspaniałego dyplomowanego optometrystę, oraz doskonałą ortoptystkę z wieloletnim doświadczeniem w diagnostyce dzieci. Dla osób które z różnych względów nie mogą chodzić w okularach nasi specjaliści dobierają i aplikują soczewki kontaktowe.

  • Rejestracji na wizytę w salonie w Zawierciu przy    ul.Sądowej 8 można dokonać osobiście lub pod nr tel. 728 659 118

Salon  czynny jest w  od poniedziałku do piątku od 8:00-18:00 natomiast w soboty od 9:00-13:00.

 

  • Rejestracji na wizytę w salonie w Zawierciu przy ul.Piłsudskiego 12 można dokonać osobiście lub pod nr tel. 735 005 952

Salon w Zawierciu na ulicy Piłsudskiego 12 czynny jest w godzinach od poniedziałku do piątku od 9:00-17:00, natomiast w soboty od 9:00-13:00.

Pamiętajcie Państwo, że nasi specjaliści poświęcą wam tyle czasu ile będzie wymagał Wasz przypadek, a jeśli będzie to konieczne poszerzą diagnostykę o specjalistyczne badania.

Serdecznie zapraszamy.

Sprawdź nasze salony w innych miastach:

Jaworzno

Krzeszowice

Pilica

Szczekociny

Trzebinia