Salon optyczny – Trzebinia

ul.Rynek 4

Serdecznie zapraszamy do naszego przestronnego salonu optycznego w Trzebini.

Oferujemy usługi w zakresie optyki, okulistyki, ortoptyki oraz optometrii. Funkcjonujemy dla Państwa już od lat. Nasz wykwalifikowany personel zadba o Państwa w profesjonalny sposób. Dysponujemy własną szlifiernią co często pozwala wykonać okulary w ekspresowym tempie. Wykonywane przez nas okulary to wynik naszej samodzielnej rzemieślniczej pracy. Wszystkie produkty charakteryzują się najwyższą jakością. Dysponujemy największym wyborem opraw w okolicy oraz oferujemy soczewki okularowe firmy SEIKO. Świadczymy usługi serwisowe, tu nie tylko można kupić ale i naprawić okulary.

Okulista podpowiada jak dbać o wzrok.

Zapraszamy Państwa do naszego salonu optycznego w Trzebini. Każdemu kto szuka sprawdzonego optyka albo optometrysty z czystym sercem możemy polecić nasze usługi, gdyż są na najwyższym poziomie oraz najwyższej jakości. Wszystko to za sprawą profesjonalnego sprzętu, który posiadamy, a także obsługi na najwyższym poziomie. Dzięki temu salon Optyka Victoria jest chętnie odwiedzany przez wiele osób, a także postrzegany za godny uwagi. Dodatkowo salon w swojej ofercie posiada na sprzedaż bardzo dużą ilość oprawek okularowych ekskluzywnych marek takich jak chociażby Prada, Versace oraz Ray Ban. Tak więc na pewno każdemu bez większego problemu uda się wybrać taką, jaka najlepiej przypadnie mu do gustu. Poza tym salon oferuje pod każdym względem fachowe doradztwo pracowników. To też jeżeli tylko pojawi się jakiś problem albo niejasności to zawsze można skorzystać z pomocy osoby, która zna się w tym temacie.

Badania Wzroku

W naszym salonie optycznym w Trzebini wszystkim klientom zapewniamy profesjonalne badanie wzroku . Rejestracji na wizytę u wybranego specjalisty można dokonać osobiście lub pod nr tel. 734 103 511

Salon czynny jest od poniedziałku do piątku od 9:00-18:00 natomiast w soboty od 9:00-13:00.

Lekarz medycyny Katarzyna Dygdoń-Niechwiej specjalista chorób oczu przyjmuje w każdy wtorek.

W pozostałe dni przyjmuje optometrysta specjalizujący się w dobieraniu korekcji okularowej i aplikacji soczewek kontaktowych oraz doskonała ortoptystka z wieloletnim doświadczeniem w diagnostyce dzieci.

Serdecznie zapraszamy.

Sprawdź nasze salony w innych miastach:

Jaworzno

Krzeszowice

Pilica

Szczekociny

Zawiercie