Humphreys

Historia i współczesność

W 1994 roku Eschenbach Optik przygotował pierwszą kolekcję okularów przeciwsłonecznych HUMPHREY’S jako nową propozycję dla ludzi młodych, którzy cenią sobie aktualne trendy w modzie. Po wielkim sukcesie tej kolekcji w 2000 roku użytkownikom marki zaproponowano również oprawy korekcyjne. Od tego czasu marka HUMPHREY’S cieszy się popularnością jako prekursor tego, co modne i nowoczesne.

Street – modowe oblicze miasta

Niezwykłe i stylowe okulary HUMPHREY’S zapewniają możliwość zaistnienia każdego dnia i są dla tych, którzy nie boją się eksperymentować i nie ulegają schematom. Są przeznaczone dla młodych ludzi nie tylko wiekiem, ale i duchem. Przygotowano je z myślą o wszystkich kochających modę, a szczególnie inspirowaną miejskim stylem street. HUMPHREY’S jest gwarancją niekonwencjonalnego wyglądu i zapewnia maksymalną przestrzeń dla osobistego wyrażenia się przez ubiór i dodatki. Oprawy HUMPHREY’S to żywe barwy, odważne wzory i faktura połączone w jednej odświeżającej, niekonwencjonalnej marce inspirowanej modą uliczną!

Jedna para to za mało

Kolekcja okularów HUMPHREY’S jest odświeżająca, kolorowa i niepowtarzalna zarówno pod względem projektów, jak i kolorów. To, co marka stara się osiągnąć, to możliwość dopasowania okularów do ubrań, które są aktualnie na topie. Dlatego HUMPHREY’S to indywidualna, energiczna kolekcja z własnym stylem i podążająca za obowiązującymi trendami. Przeważnie mniejsze rozmiary opraw sprawiają, że proponowane okulary są głównie przeznaczone dla młodszych użytkowników, którzy z pewnością nie ograniczą się do posiadania tylko jednej pary okularów HUMPHREY’S.

Sprawdź naszą

Ofertę

Sprawdź nasze

Salony