Słynny dom mody Prada powstał jeszcze w 1913 roku, w Mediolanie, będąc tym samym jednym z najstarszych włoskich domów mody. Wówczas Mario Prada stawiał pierwsze kroki w branży modowej, oferując najwyższej jakości akcesoria skórzane i odzież. Po upływie zaledwie sześciu lat Mario Prada zyskał rozgłos, o jakim marzył każdy projektant. To właśnie po kreacje od Prady sięgały państwowe elity, w tym włoska rodzina królewska.

Jednak, mimo rewolucyjnego początku, dom mody Prada zaliczył również kryzys. Po śmierci słynnego projektanta firmie groził upadek. Na szczęście w 1978 roku pieczę nad marką przejęła wnuczka projektanta — Miuccia Prada.

Wraz ze zmianą kierownictwa, zmianie uległy również kolekcje Prady. Miuccia stawiała na nowoczesny design, dzięki którem możliwe było dotarcie do większego grona klientów, przy utrzymaniu dotychczasowego prestiżu marki. Chłodna, wręcz wyrafinowana elegancja sprawiła, że marka do dziś kojarzona jest z luksusem i szykiem.

Prada okulary przeciwsłoneczne
Okulary Prada dla każdego

Wraz ze zmianą kierunku rozwoju, dom mody Prada zdecydował się na zawarcie umowy z renomowaną firmą zajmującą się produkcją okularów, w tym okularów przeciwsłonecznych -Grupą De Rigo. Współpraca ta przyniosła spektakularne rezultaty To właśnie wówczas, w 1999 roku wypuszczono pierwszą linię okularów Prada.

Na rezultaty nie trzeba było długo czekać. Wyjątkowe okulary przeciwsłoneczne z logo Prada szybko podbiły serca światowych elit, a obecnie kobiety na całym świecie mogą oprócz skórzanych toreb, odzieży pret-a-porter czy szykownego obuwia, zdecydować się również na zakup jakościowych okularów, sygnowanych znakiem Prada.

Obecnie projektowaniem i produkcją okularów przeciwsłonecznych Prada zajmuje się Essilor Luxottica, stojąc tym samym za sukcesem marki okularów.

Prada okulary przeciwsłoneczne

Okulary przeciwsłoneczne Prada, podobnie jak pozostałe artykuły z kolekcji słynnej włoskiej marki, wyróżniają się nowoczesną stylistyką i elegancją. Kolekcja okularów przeciwsłonecznych stale się rozszerza. Poza klasycznymi modelami oprawek Prada, w kolekcji można znaleźć model okularów inspirowany latami 90 czy nie wychodzące z mody damskie okulary kocie.

W zależności od potrzeb można wybrać modne okulary korekcyjne lub bezkompromisowe okulary przeciwsłoneczne. Wszystkie modele okularów wykonywane są wyłącznie z najwyższej jakości materiałów, zapewniających wyjątkową trwałość i luksusową estetykę.

Okulary przeciwsłoneczne Prada na miarę Twoich potrzeb!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą okularów przeciwsłonecznych: https://www.optyka-victoria.pl/oferta

Okulary Prada linea i Miu Miu dla kobiet aktywnych

Damskie okulary przeciwsłoneczne z kolekcji Prada Linea Rossa to propozycja skierowana dla kobiet aktywnych, które nie boją się wyzwań. Podobnie jak okulary Prada Active i okulary Prada sport dedykowane są dla tych Pań, które wymagają rozwiązań nadążających za ich tempem życia. Oprawki sportowych wersji okularów przeciwsłonecznych Prada posiadają casualowy styl, który doskonale komponuje się w zestawieniu z luźnym strojem treningowym.

Z kolei kolekcja Miu Miu włoskiej marki Prada to skłon w kierunku młodszych klientek, które w okularach przeciwsłonecznych poszukują możliwości wyrażenia siebie.

Okulary korekcyjne Prada

W ofercie marki Prada, poza klasycznymi okularami przeciwsłonecznymi znaleźć można również szeroki wybór okularów korekcyjnych. Modele męskie Prada doskonale podkreślą ostre rysy i dopasują się do każdej stylizacji. Z kolei stosowane w modelach damskich okularów elementy w odcieniach złota i srebra stanowią, poza funkcją korekcyjną, doskonałe dopełnienie każdej stylizacji.

Okulary Prada dla każdego

Wszystkie okulary Prada idealnie układają się na twarzy, zapewniając pełne poczucie komfortu. Dodatkowo wyjątkowy design okularów Prada sprawia, że nosząc okulary marki, można znacząco zwiększyć swoją pewność siebie.

Oprawki Prada eyewear

Okulary Prada znane są z połączenia zachwycającej stylistyki i najwyższej jakości wykonania. Wybierz popularne modele okularów i dobierz odpowiednie szkła korekcyjne, przeciwsłoneczne, które pozwolą Ci rozkoszować się upalnym latem, bez obaw o swój wzrok.

Okulary przeciwsłoneczne Prada na miarę Twoich potrzeb!

W naszych salonach optycznych Victoria znajdziesz szeroki wybór oryginalnych okularów Prada. Oprócz klasycznych modeli okularów znajdziesz również najnowocześniejsze oprawki, które przyciągają wzrok swoim elektryzującym designem, nowe modele okularów, a także oprawki z najpopularniejszych linii, takich jak okulary Prada lifestyle czy Prada sport.

Wszystkie okulary Prada wykonywane są z dbałością o najmniejsze detale, a kupowane w naszym sklepie internetowym są dodatkowo objęte dwuletnią gwarancją producenta, uprawniającą do darmowej naprawy, w przypadku uszkodzenia oprawek.

Chcąc jak najlepiej dobrać typ oprawek do kształtu twarzy, zapraszamy Cię do naszych salonów optycznych. Zobacz poszczególne okulary i dobierz modele okularów przeciwsłonecznych, które najlepiej odpowiadają Twoim wymaganiom.

Jeżeli interesują Cię okulary Prada eyewear, skontaktuj się z nami, pomożemy Ci stworzyć okulary przeciwsłoneczne korekcyjne, które łączą ze sobą niesamowitą stylistykę marki okularów Prada, z funkcją leczniczą.