Salon optyczny Victoria został stworzony w 1999 roku. W skład zespołu wchodzą ludzie cechujący się ogromnym doświadczeniem, należytym wykształceniem oraz ogromną pasją. Przekłada się to na jakość wykonywanych usług. Klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę. Sprzęt optyczny ułatwia funkcjonowanie ze względu na nowoczesną technologię. Wysoka klasa jakościowa w znacznym stopniu ułatwia sprawne funkcjonowanie firmy. Szkła i oprawki dostosowane są do indywidualnych potrzeb klienta. Sprowadzane są od najlepszych dostawców z bardzo dobrą renomą. Tutaj możesz liczyć na miłą obsługę i wybrać okulary zgodnie z najnowszymi trendami. Załoga wyspecjalizowanych optyków cały czas dąży do doskonałości i podnosi swoje kwalifikacje. Zakłady optyczne znajdują się na terenie naszego kraju w wielu dużych miastach. Między innymi w Zawierciu, Jaworznie czy też w Krzeszowicach.

Usługi oferowane przez zakład optyczny

Zakres usług oferowanych przez zakłady optyczne znajdujące się na terenie kraju jest bardzo szeroki. Klient bez problemu wybierze okulary korekcyjne. Zarówno osoby starsze jak i dzieci z pewnością znajdą model odpowiadający ich upodobaniom. Okulary do czytania nie muszą być nudne. Pokuś się o nowoczesny design i wprowadź trochę kolorów do swojego życia. Okulary są ozdobą. Trochę fantazji nie zaszkodzi, a może dzięki temu uda się poprawić sobie nastrój w pochmurny dzień. Ogrom wzorów i kolorów stwarza wiele możliwości i daje bardzo duży wybór potencjalnym klientom. Ochrona wzroku jest bardzo ważna, zwłaszcza w upalne letnie dni. Okulary przeciwsłoneczne oferowane w naszych zakładach optycznych gwarantują pełna ochronę wzroku. Posiadają niezbędne atesty oraz filtry. Szkła do okularów posiadają różne kształty, co daje duży wybór konsumentom i tym samym satysfakcję. Salon optyczny Victoria oferuje również badanie wzroku z udziałem nowoczesnego sprzętu oraz naprawę okularów. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Bogata oferta jest udogodnieniem dla osób korzystających z naszych usług. Zadowolenie klienta jest sprawą priorytetową.

Profesjonalne okulary przeciwsłoneczne w salonach Optyka Victoria

Oferta okularów zakładu optycznego Victoria

Oferta okularów zakładu optycznego Victoria jak i innych jest bardzo szeroka. Możliwy jest dobór szkieł jak i oprawek w indywidualny sposób. Od klienta zależy jaki wzór i kolor oprawek wybierze, jednak nasi pracownicy zawsze służą profesjonalną pomocą. I dokładają wszelkich starań aby ułatwić to zadanie. Niezdecydowane osoby na pewno wyjdą z salonu zadowolone ze swoich nowych okularów w stu procentach. Wada wzroku to coraz bardziej popularne schorzenie w dzisiejszych czasach. Może pojawić się w młodości i z wiekiem pogarszać, jednak każdy przypadek jest inny i potrzebuje indywidualnego traktowania oraz leczenia. Okulary w żaden sposób nie powinny ograniczać życia i pozwolić czerpać przyjemność i radość pełną piersią. Poprzez dobrze dobrane szkła do okularów możesz robić wszystko to, czego zapragniesz. Najważniejsze, by widzieć świat w ostrych i przejrzystych kolorach. Salon optyczny Victoria oferuje również pełen zakres usług dzieciom w każdym wieku. Badanie wzroku u okulisty czy też optometrysty jest istotne w rozpoznaniu jakiejkolwiek wady wzroku. Najważniejsze jest wykrycie problemu we wczesnym stadium, by móc szybko zareagować i podjąć odpowiednie leczenie. I w następstwie dobrać okulary korekcyjne dostosowane do wady wzroku.

Okulary progresywne – zastosowanie nowoczesnej technologii ku zadowoleniu klienta

W ofercie salonu optycznego Victoria klienta ma możliwość wyboru okularów różnego typu. Okulary progresywne są wynikiem nowoczesnych rozwiązań, które w znacznym stopniu ułatwiają codzienne funkcjonowanie. Przede wszystkim korygują krótkowzroczność, czyli służą do czytania i korygują widzenie. Sprawdzą się doskonale podczas codziennych czynności zarówno w domu jak i w pracy. Praca w biurze będzie przebiegać przyjemnie i bezproblemowo, gdyż oczy nie będą się męczyć. Praca przy komputerze wymaga wielogodzinnego siedzenie w jednym miejscu. Męczy się kręgosłup ale także wzrok, oczy mogą boleć i zmniejsza się częstotliwość mrugania co prowadzi do obniżonego nawilżenia gałki ocznej. Zmniejszona częstotliwość mrugania i niebieskie światło emitowane przez ekran komputera prowadzi do wysuszenia oczu. W rezultacie przyczynia się to do tak zwanego Zespołu Suchego Oka.  Dlatego też tak ważny jest dobór odpowiednich okularów.  Dzięki odpowiednio dobranym soczewkom będzie przebywała sprawniej i szybciej, dzięki zastosowaniu ochrony progresywnej. Okulary progresywne doskonale sprawdzą się podczas jazdy autem. Zapewniają doskonałe widzenie w każdej sytuacji. Zarówno podczas codziennych obowiązków jak i jazdy autem. Soczewki progresywne są jednym z najbardziej zaawansowanym rozwiązaniem w optyce okularowej. Gwarantują wygodę i estetykę wykonania oraz dobre widzenie na każdą odległość. Metoda ta jest adresowana dla osób, które posiadają odrębną korekcję do bliży i dali. Wybierając tego typu rozwiązanie ważne są parametry korekcji okularowej, kompletne wymiary i parametry oprawy oraz rozstaw źrenic. Drugą kwestią i równie istotną jest sposób bycia i czynności najczęściej wykonywanych. Działania te maja służyć dobraniu odpowiednich okularów w najlepszej ofercie.

Zakłady optyczne Optyka Victoria to profesjonalne usługi optyczne

Okulary indeksowe pocieniane

W soczewkach indeksowych istotnym elementem jest szerokość widzenia oraz estetyka wykonania. Wysoka jakość materiałów w połączeniu z innowacyjnymi rozwiązaniami pozwoliło na stworzenie produktu z górnej półki. Soczewki okularów są tak wykonane, aby zapewniały bezpieczne użytkowanie i możliwie największą estetykę okularów. Okulary pocieniane dedykowane są dla osób, których moce w okularach przewyższają pewną moc. W przypadku minusów to najczęściej -3,0 dpt a w plusie +3,0. Jednak zależne jest to od wielu aspektów, między innymi rozstawu źrenic oraz wyboru rodzaju oprawek. Soczewki okularowe powodują, że świat staje się piękniejszy i wyraźniejszy. I dlatego są tak ważne. Odpowiedni wybór spowoduje, że użytkownik będzie cieszył się lepszym komfortem użytkowania okularów oraz ostrzejszym widzeniem. Zastosowanie soczewki podwójnie asferycznej daje obraz na całej powierzchni soczewki. Duża wada wzroku nie oznacza noszenia grubych, niewygodnych i przede wszystkim ciężkich okularów. Dzięki nowoczesnym technologiom możliwe jest zastosowanie cienkich soczewek, nawet przy dużych wadach wzroku. Firma SEIKO to lider w soczewkach tego typu na rynku. Wysoka jakość i estetyka wykonania jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. W porównaniu z tradycyjna soczewką sferyczną, te mają znacznie mniej zakrzywiona płaszczyznę, co daje lepszy komfort użytkowania. Soczewka znajduje się bliżej oczu, przez co zmniejszony jest efekt lupy. Oznacza to, iż dla naszego rozmówcy nasze oczy wydają się bardziej naturalne, co do wielkości. Największe plusy to przede wszystkim komfort, szerokie pole widzenia oraz estetyka wykonania. Jest to najlepsze rozwiązanie dla osób z wysokim astygmatyzmem, noszących soczewki kontaktowe oraz z wysokimi mocami sferycznymi. W ofercie salonu optycznego Victoria znajdują się produkty, które spełniają wysokie wymogi potencjalnych klientów. Okulista dostępny w naszych zakładach optycznych zbada wzrok i pomoże dobrać odpowiednie okulary.

Zakłady optyczne Optyka Victoria Jaworzno, Krzeszowice, Szczekociny

Okulary przeciwsłoneczne oferowane przez salon optyczny Victoria

Okulary przeciwsłoneczne są nieodzownym elementem letniej garderoby, zarówno w przypadku kobiet jak i mężczyzn. Wszystkie okulary oferowane przez zakłady optyczne posiadają atesty, które gwarantują ochronę wzroku przed promieniowaniem słonecznym. Soczewki znajdujące się w okularach mają wymagane filtry oraz polaryzację, która ma wiele zalet. Miedzy innymi redukuje fale rozpalonej jezdni podczas jazdy autem, niweluje odbicie światła słonecznego od mokrej jezdni, niweluje odbicie deski rozdzielczej w szybie samochodowej oraz redukuje migot światła na fali. Okulary przeciwsłoneczne są odpowiednie dla każdego, kto chce dbać o swój wzrok podczas słonecznych dni. Dedykowane są dla ludzi aktywnych fizycznie, sportowców oraz kierowców. Wada wzroku nie jest przeciwwskazaniem do ich posiadania. W naszym salonie wykwalifikowani optycy pomogą Ci wybrać odpowiedni model, co do Twojej wady wzroku. W praktyce oznacza to, iż optyk wstawi soczewki zabarwione z filtrami i polaryzacją adekwatną co do wartości korekcyjnych. Fachowa rada jest domeną firmy Victoria i wszelkie działania służą zadowoleniu i satysfakcji klienta.

Zakład optyczny przyjazny dzieciom

W każdym zakładzie optycznym znajdują się gabinety okulistyczne. Klienci maja dostęp do fachowej wizyty u okulisty, optometrysty oraz ortoptysty. Specjalistyczna porada i diagnostyka oraz nowoczesny sprzęt pozwalają na profesjonalna obsługę. Dla każdego rodzica dziecko jest największym skarbem, dlatego też wychodzimy temu naprzeciw i oferujemy usługi optyczne dla dzieci. Dzięki posiadaniu unikalnych urządzeń możemy wykonać przesiewowe diagnostyki pozwalające w bezdotykowy sposób na pomiar refrakcji. I w następstwie dobór oprawek i szkieł okularowych dopasowanych do potrzeb najmłodszego klienta. Produkty dostępne w salonie są renomowanych marek i na pewno będą trwałe i odporne na urazy, na przykład na zarysowania. Obszerny wybór wzorów i kolorów daje możliwość wyboru modelu pod względem indywidualnych upodobań dziecka.

Zakłady optyczne Optyka Victoria oferują profesjonalną opiekę okulistyczną dzieci

Salony optyczne Victoria dostępne w różnych częściach Polski

Zakłady optyczne Victoria świadczące usługi optyczne znajdują się w różnych częściach kraju. Między innymi w Jaworznie, Krzeszowicach, Pilicy, Szczekocinach, Trzebini oraz Zawierciu. Wybierz swój salon. Gwarantujemy wykonywanie usług na najwyższym poziomie. Zakłady optyczne zapewniają profesjonalne badanie wzroku i dobranie soczewek pod tym kątem. Naprawa okularów to usługa którą również oferujemy. Cały czas staramy się poszerzać ofertę, aby sprostać wysokim wymaganiom potencjalnych klientów. Każda opinia jest dla nas bardzo cenna a klienci bardzo wartościowi. Dobro i zadowolenie konsumentów jest dla nas sprawą najwyższej wagi.